Przejdź do treści

Spacer Matterport

Matterport Pro 2 to urządzenie do skanowania 3D, które umożliwia stworzenie dokładnego modelu przestrzeni.

Dzięki niemu możemy dokładnie zmierzyć wszystkie elementy i uzyskać wiele informacji na temat danego obiektu. Urządzenie to jest często wykorzystywane w celu tworzenia wirtualnych spacerów po nieruchomościach, wirtualnych wizyt w muzeach, czy też do archiwizacji zabytków. Zastosowań jest wiele, a skanowanie Matterport Pro 2 pozwala uzyskać bardzo dokładny i szczegółowy model przestrzeni.

wirtualny spacer Adamkiewicz 3D materiały budowlane Google Street Views
Adamkiewicz materiały budowlane 3D
wirtualny spacer PZU Radzymin Google Street Views
PZU Radzymin

Przy wyborze wirtualnego spaceru w technologii Matterport, hosting wirtualnego spaceru znajduje się na serwerach Matterport, a opłata za hosting jest zgodna z planem Matterport. Zalety tego rozwiązania to brak konieczności posiadania wizytówki firmy w Google Maps, możliwość pomiaru rozmiarów obiektów, usunięcia niepożądanych elementów, uzyskanie prezentacyjnych zdjęć i filmów. Jeśli firma ma już wizytówkę w Google Maps, bardziej opłacalne będzie opublikowanie wirtualnego spaceru właśnie tam.

Profil firmy(Wizytówka)

Więcej

Wirtualny spacer Matterport

Więcej

Social Media

Więcej

O nas

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie mające na celu poprawę prezentacji Twojej firmy w Internecie. Wirtualny spacer połączony z mediami społecznościowymi w profilu firmy na Google Maps będzie miał długotrwały wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci.

Kontakt

Prosimy o kontakt mailowy, w celu przygotowania bezpłatnego kosztorysu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z ceny, jakości i czasu realizacji naszych usług.

a360.pltel.: 531 070 869
NIP PL7773088466ul.Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warszawa

Blog o wirtualnem spacerze, skanowanie, Matterport i po co to jest itd.

a360.pl 2010 – 2024