Przejdź do treści
Home » Napisz

Napisz

Ogromne podziękowania za wybór naszej firmy do realizacji Państwa projektu. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, w odpowiedzi otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne informacje.

  Adres: ul.Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warszawa

  Tel.: 531 070 869

  Email: biuro@a360.pl

  Czas pracy
  Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 18:00

  Administratorem Twoich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, prowadzenia dalszej korespondencji, zawarcia lub wykonania umowy, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz dochodzenia lub obrony roszczeń i działań marketingowych jest IRS-Igor Rubas NIP:PL7773088466. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także prawo do sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Świat skanowania 3D jest podzielony na Matterport i resztę. Wybierz najlepsze. Nie trać czasu na resztę – napisz do nas.

  Pomagamy przyciągnąć nowych klientów. Tworzymy wysokiej jakości, profesjonalne wirtualne spacery oparte na technologii amerykańskiej firmy Matterport. Publikujemy wirtualne spacery w Google Street View oraz w Matterport. Wirtualne spacery Matterport to doskonały sposób na prezentację swojej firmy, nieruchomości lub produktu. Pozwalają klientom zobaczyć wnętrze twojego lokalu lub domu bez konieczności wychodzenia z domu. Wirtualne spacery Matterport są również doskonałym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Tworzymy wirtualne spacery Matterport na najwyższym poziomie. 

  Dodatkowo wykonujemy prezentację z lotu ptaka, zdjęcia sferyczne do wysokości 8 metrów, klipy wideo, zdjęcia. Łączymy wszystko w fantastyczny wirtualny spacer, który zainteresuje Twoich klientów.

  a360.pl 2010 – 2024