wirtualny spacer Matterport Warszawa a360.pl

Profil firmy w Google i wirtualny spacer Matterport przyciąga klientów

Prezentacja kawalerki

Wirtualny spacer 3D Matterport pozwala na pokazanie mieszkania w innowacyjny sposób, potencjalni klienci docenią wirtualny spacer. Taka prezentacja mieszkania rozwieje wiele pytań. Żadne zdjęcia nie są w stanie zaprezentować mieszkania w taki sposób.

Wirtualny spacer
Wirtualny spacer – Kliknij zdjęcie, aby wyświetlić. Technologia Matterport

Zdjęcia wykonane aparatem SONY A7-IV i szerokokątnym obiektywem SEL1224G

Zdjęcia wykonane kamerą Matterport PRO2

Zdjęcia wykonane iPhone 12

Prezentacja utworzona automatycznie przez Matterport – Wirtualny spacer w technologii Matterport jest korzystny do zamówienia, ponieważ klient otrzymuje wirtualny spacer i dodatkowo w tej samej cenie wysokiej jakości zdjęcia, które są również wykorzystywane do prezentacji mieszkania.

Prezentacja utworzona automatycznie przez Matterport

Timelapsy również ożywia widok ulicy i otoczenie

Zdjęcia i filmy sferyczne i zwykłe z drona pokażą wszystkie zalety lokalizacji mieszkania – bliskość parków, sklepów itp.

Nasza oferta

Profil firmy

Witaj w świecie, gdzie Profil Firmy w Google (znany również jako Google Moja Firma) jest magicznym kluczem do krainy online! 🌐✨ Otwórz drzwi do nowego wymiaru swojej firmy! 🚪💼 Pokaż się od najlepszej strony, zasypując świat kolorowymi zdjęciami, atrakcyjnymi ofertami i wszystkim, co najważniejsze! 📸🎁 Dzięki temu każdy będzie mógł Cię łatwo odnaleźć w Google i na Mapach! 🌍📍 .Więcej

Wirtualny spacer Matterport

Masz ochotę na coś wyjątkowego dla swojego biznesu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wirtualnych spacerów, które lądują prosto w Google Street View! 🌐 Dzięki temu możesz już teraz otworzyć drzwi swojego sklepu czy biura dla klientów, i to wszystko dzięki mapom Google! 🗺️ Nie pozwól, by taka szansa przeszła Ci koło nosa – zwiększ zasięg i popraw widoczność swojej firmy, prezentując swoją ofertę światu w fascynujący i nowoczesny sposób! 🚀 Skorzystaj z naszych usług, a zobaczysz, że wirtualne spacery to prawdziwy magnes na klientów! 🧲💼 Przenieś swój biznes na wyższy poziom, będąc jednocześnie widocznym dla każdego na świecie, kto ma dostęp do internetu! 🌍👀 Więcej

Social Media

Oferujemy usługi prezentacji filmowej oraz fotografii. Nasze zdjęcia i filmy będą świetnym materiałem do udostępnienia na Google Maps, FB, Instagramie itd. To dobry sposób na przyciągnięcie klientów.Więcej

Zapraszamy do kontaktu

Profil firmy w Google Maps w połączeniu z wirtualnym spacerem oraz obecność w mediach społecznościowych będą miały znaczący wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci.

wirtualny spacer z nieba do sklepu PSB Mrówka

Przykład: z nieba do sklepu

O nas

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie mające na celu poprawę prezentacji Twojej firmy w Internecie. Wirtualny spacer połączony z mediami społecznościowymi w profilu firmy na Google Maps będzie miał długotrwały wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci.

Prosimy o kontakt mailowy, w celu przygotowania bezpłatnego kosztorysu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z ceny, jakości i czasu realizacji naszych usług.

a360.pl tel: 513 070 869

NIP PL7773088466

ul.Siedmiogrodzka 7 01-204 Warszawa

a360.pl

kom: +48 531070869

NIP: PL7773088466

Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warszawa (Wola)

data rozpoczęcia działalności 2010-11-10

Obowiązek informacyjny

Połityka prywatności

Czemu my?

Regularnie publikując sferyczne zdjęcia oraz filmy na Google Maps zauważyliśmy, że niektóre z nich są pokazywane przez Google kilka razy częściej niż bardzo podobne, opublikowane w tym samym czasie. Po wielu eksperymentach i analizie danych opracowaliśmy własną technologię tworzenia i publikowania treści, które Google lubi bardziej. Nie obiecujemy lawiny klientów jutro i nie opowiadamy innych bajek – sprawiamy, że promocja w sieci staje się bardziej skuteczna i konkurencyjna. Budujemy długofalową strategię promocji w internecie w oparciu o darmowe serwisy. Promocja poprzez płatne serwisy prowadzi do tego, że dopóki płacisz jesteś gdzieś na górze w wynikach (miejsce zależy od wielkości wpłaty), gdy przestajesz płacić – trudno Cię znaleźć.