W skrócie – świat skanowania 3D jest podzielony mniej więcej na pół pomiędzy Matterport i całą resztę.

Wirtualny spacer w technologii Matterport jest tworzony na podstawie modelu 3D uzyskanego z precyzyjnego skanowania 3D nieruchomości. Dane skanowania są przetwarzane na serwerach Matterport przy użyciu sztucznej inteligencji. Wirtualny spacer jest automatycznie tworzony na serwerach Matterport.

mapa Matterport

Mapa ukończonych prac z Matterport. Ogromna liczba prezentacji na stronie internetowej Matterport. 3D Real Estate

Wirtualny spacer w mapach Google musi być zgodny z Google i jest publikowany za pośrednictwem interfejsu oprogramowania dostarczonego przez Google. Łatwo zrozumieć powód, dla czego Matterport jest poza konkurencją, należy przeczytać, w jaki sposób zdjęcia sferyczne są publikowane w Street View->Publish API. Proces składa się z 2 kroków: po pierwsze wszystkie zdjęcia są przesyłane na serwer Google, w odpowiedzi serwer Google zwraca ID dla każdego zdjęcia (jest to unikalny numer zdjęcia na mapie Google), po drugie metadane zawierające ID zdjęcia, współrzędne geograficzne zdjęcia, unikalny identyfikator Twojej firmy w Google, kąt odchylenia środka zdjęcia w poziomie od kierunku północnego, kąt odchylenia osi kamery od kierunku pionowego oraz identyfikatory zdjęć, z którymi to zdjęcie jest połączone w wirtualnym spacerze, są wysyłane na serwer Google. Wirtualny spacer będzie gotowy za około 24 godziny, w zależności od obciążenia serwerów Google.

3D Model Matterport

Dlatego każde zdjęcie musi mieć prawidłowe współrzędne geograficzne, a to mogą zapewnić tylko przemysłowe skanery 3D, takie jak Matterport.

Wirtualny spacer z kamerami 3D sprzedawany w supermarketach jest robiony ręcznie na oko – będzie miał np. wejście do sklepu gdzieś blisko, a wszystko inne, np. dział sprzedający bluzki przynajmniej na sąsiednich ulicach. Google też to widzi i czuje się nieco oszukany. Co z tego wyniknie, łatwo sobie wyobrazić.

Wirtualny spacer z kamerami 3D sprzedawany w supermarketach jest robiony ręcznie na oko – będzie miał np. wejście do sklepu gdzieś blisko, a resztę, np. dział sprzedający bluzek przynajmniej na sąsiednich ulicach. Google też to widzi i czuje się nieco oszukany. Co z tego wyniknie, łatwo sobie wyobrazić.

Matterport jest partnerem biznesowym Google i dla Google produkty Matterport są godne zaufania, ponieważ Matterport nie pozwala na zmianę czegokolwiek podczas skanowania nieruchomości. Dlatego przy wyborze wirtualnego spaceru ważne jest, aby zapytać, jaka kamera jest do tego przeznaczona. A jeśli nie jest to kamera Matterport – zdecydowanie nie potrzebujesz takiego wirtualnego spaceru.

Nasza oferta

Profil firmy

Witaj w świecie, gdzie Profil Firmy w Google (znany również jako Google Moja Firma) jest magicznym kluczem do krainy online! 🌐✨ Otwórz drzwi do nowego wymiaru swojej firmy! 🚪💼 Pokaż się od najlepszej strony, zasypując świat kolorowymi zdjęciami, atrakcyjnymi ofertami i wszystkim, co najważniejsze! 📸🎁 Dzięki temu każdy będzie mógł Cię łatwo odnaleźć w Google i na Mapach! 🌍📍 .Więcej

Wirtualny spacer Matterport

Masz ochotę na coś wyjątkowego dla swojego biznesu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wirtualnych spacerów, które lądują prosto w Google Street View! 🌐 Dzięki temu możesz już teraz otworzyć drzwi swojego sklepu czy biura dla klientów, i to wszystko dzięki mapom Google! 🗺️ Nie pozwól, by taka szansa przeszła Ci koło nosa – zwiększ zasięg i popraw widoczność swojej firmy, prezentując swoją ofertę światu w fascynujący i nowoczesny sposób! 🚀 Skorzystaj z naszych usług, a zobaczysz, że wirtualne spacery to prawdziwy magnes na klientów! 🧲💼 Przenieś swój biznes na wyższy poziom, będąc jednocześnie widocznym dla każdego na świecie, kto ma dostęp do internetu! 🌍👀 Więcej

Social Media

Oferujemy usługi prezentacji filmowej oraz fotografii. Nasze zdjęcia i filmy będą świetnym materiałem do udostępnienia na Google Maps, FB, Instagramie itd. To dobry sposób na przyciągnięcie klientów.Więcej

Zapraszamy do kontaktu

Profil firmy w Google Maps w połączeniu z wirtualnym spacerem oraz obecność w mediach społecznościowych będą miały znaczący wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci.

Przykład: z nieba do sklepu

O nas

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie mające na celu poprawę prezentacji Twojej firmy w Internecie. Wirtualny spacer połączony z mediami społecznościowymi w profilu firmy na Google Maps będzie miał długotrwały wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci.

Prosimy o kontakt mailowy, w celu przygotowania bezpłatnego kosztorysu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z ceny, jakości i czasu realizacji naszych usług.

a360.pl

kom: +48 531070869

NIP: PL7773088466

Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warszawa (Wola)

data rozpoczęcia działalności 2010-11-10

Obowiązek informacyjny

Połityka prywatności

Czemu my?

Regularnie publikując sferyczne zdjęcia oraz filmy na Google Maps zauważyliśmy, że niektóre z nich są pokazywane przez Google kilka razy częściej niż bardzo podobne, opublikowane w tym samym czasie. Po wielu eksperymentach i analizie danych opracowaliśmy własną technologię tworzenia i publikowania treści, które Google lubi bardziej. Nie obiecujemy lawiny klientów jutro i nie opowiadamy innych bajek – sprawiamy, że promocja w sieci staje się bardziej skuteczna i konkurencyjna. Budujemy długofalową strategię promocji w internecie w oparciu o darmowe serwisy. Promocja poprzez płatne serwisy prowadzi do tego, że dopóki płacisz jesteś gdzieś na górze w wynikach (miejsce zależy od wielkości wpłaty), gdy przestajesz płacić – trudno Cię znaleźć.