Przejdź do treści
Home » Kamieniarstwo

Kamieniarstwo

Kamieniarstwo – Odkrywanie naturalnego piękna kamienia.

Prezentacja kamieniarstwa w Internecie również powinna być bezbłędna. Oferujemy skalowalne rozwiązanie skutecznej prezentacji internetowej dla firm produkujących pomniki na dowolnym cmentarzu w Polsce.

Zajmujemy się optymalizacją i pozycjonowaniem profili firm w Google Maps. Chcielibyśmy zaproponować Państwu unikalne rozwiązanie, które może zwiększyć widoczność i atrakcyjność Państwa biznesu.

Nasze rozwiązanie jest oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz zastosowaniu wielu zaawansowanych technologii. Dzięki temu możemy zapewnić jakość usług, skuteczność oraz efektywność. Nasze rozwiązanie jest oparte na nowoczesnych metodach, takich jak:

  • Marketing asocjacyjny: Wykorzystanie skojarzenia z popularnymi obiektami, aby zwiększyć atrakcyjność mniej znanego miejsca.
  • Generowanie ruchu: Przyciąganie ruchu do mniej popularnego miejsca poprzez powiązanie go z bardziej popularnymi obiektami.
  • Promocja krzyżowa: Zastosowanie strategii, w której popularne miejsca są wykorzystywane do promocji mniej popularnych.

Na początku przeprowadzamy audyt profilu firmy na Google Maps. Analizujemy zebrane dane dotyczące profilu firmy. Ustalamy z właścicielem profilu listę zadań potrzebnych do optymalizacji profilu. Tworzymy plan pozycjonowania profilu firmy. Precyzujemy listę cmentarzy, na których planowane jest pozycjonowanie profilu firmy. Określamy intensywność pozycjonowania zarówno samego profilu firmy w Google Maps, tak i na profilu cmentarzy z wcześniej ustalonej listy.

Publicznie dostępne profile cmentarzy są wykorzystywane do przyciągania nowych klientów.

Sieć jest budowana wokół profilu firmy – najpierw najbliższe lokalizacje, a następnie bardziej odległe. Umieszczenie informacji o firmie w możliwie najciekawszy sposób.

Celem jest przyciąganie nowych klientów.

Co ma firma z branży obok – z lis 2018 do dd zdjęć 5 970  wyświetleń 20 194 301 – 3382 wyświetleń/zdjęcie – niech 0.01% widzów zamieni się w klientów =0,34. – Każde zdjęcie przyciągnęło już określoną liczbę klientów – 5 970 x 0.34 po nad 2029 klientów.

Z tego możemy wywnioskować, że pod pewnymi warunkami już wykonana praca nadal przyciąga nowych klientów. Prawie jak polecenie od znajomego.

W Internecie klient kupuje oczami – produkt musi być zaprezentowany w najlepszy możliwy sposób, a firma ma wzbudzać zaufanie. Wizerunek firmy ma w tym przypadku ogromne znaczenie.

Jednym z elementów pozycjonowania profilu firmy jest wirtualny spacer publikowany na profilu firmy w Google Maps przy użyciu naszej zaawansowanej technologii. Dzięki wirtualnym spacerom klienci będą mogli przemierzyć Państwa ekspozycję w sposób interaktywny i przekonać się o wysokiej jakości oferowanych produktów.

Za pomocą naszego oprogramowania łączymy sferyczne zdjęcia z drona z wirtualnym spacerem. Dzięki temu wirtualny spacer staje się bardziej interesujący, rozszerza obszar publikacji wirtualnego spaceru i przyciąga dodatkową grupę klientów. Dodatkowo tworzymy krótkie filmy i zdjęcia z modyfikowanymi metadanymi do publikacji zarówno na profilu firmy, tak i na cmentarzach. Publikacja materiałów medialnych wpływa na zainteresowanie klientów.

  • Zwiększona widoczność w sieci – Wizytówki firm z wirtualnymi spacerami są bardziej atrakcyjne i częściej wybierane przez potencjalnych klientów w wyszukiwarkach. Są także lepiej pozycjonowane przez Google niż te, które nie mają spaceru.
  • Lepsze pozycjonowanie w Google Maps – Profesjonalnie wypełnione profile w Google Maps są lepiej pozycjonowane przez Google, co przyciąga uwagę klientów szukających lokalnych usług, w tym pomników.
  • Nowoczesny sposób prezentacji – Wirtualne spacery to doskonały sposób na prezentację unikalnych produktów i oferowanie klientom atrakcyjnej wizualizacji.
  • Możliwość rozszerzenia – Możliwość skutecznego i skalowalnego rozszerzenia obszaru pozycjonowania profilu firmy.

Przykłady: Z cmentarza do biura. Cmentarz Wołomin Cm Radzymin Cmentarz DE

Pozwólcie nam zaprezentować, jak nasze rozwiązania mogą wspierać rozwój Państwa działalności. Chętnie omówimy szczegóły techniczne oraz korzyści płynące z naszych usług.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozmową na ten temat lub chcielibyście otrzymać więcej informacji, proszę o kontakt


O nas

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie mające na celu poprawę prezentacji Twojej firmy w Internecie. Wirtualny spacer połączony z mediami społecznościowymi w profilu firmy na Google Maps będzie miał długotrwały wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci.

Kontakt

Prosimy o kontakt mailowy, w celu przygotowania bezpłatnego kosztorysu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z ceny, jakości i czasu realizacji naszych usług.

a360.pltel.: 531 070 869
NIP PL7773088466ul.Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warszawa

a360.pl 2010 – 2024