Wirtualny spacer 3

Wirtualny spacer oraz zdjęcia sferyczne to niezwykle skuteczne narzędzia, które mogą wzmocnić obecność Twojej firmy w Internecie. Dzięki nim Twoja wizytówka w Google Maps staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i przyciąga uwagę klientów.

Wirtualny spacer pozwala potencjalnym klientom na obejrzenie Twojego biznesu z każdej strony, co z pewnością zwiększa ich zainteresowanie. Zdjęcia sferyczne natomiast umożliwiają zaprezentowanie wnętrza w sposób bardziej przystępny i realistyczny.

Wykorzystanie tych usług to doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku i zwiększenie swojej popularności wśród klientów. Dzięki nim Twoja firma staje się bardziej dostępna i atrakcyjna dla klientów, którzy mogą z łatwością zlokalizować ją w Google Maps.

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę nowych klientów i wzmocnić swoją obecność w Internecie, to warto skorzystać z usług wirtualnego spaceru i zdjęć sferycznych. Dzięki nim Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna na rynku i zyska większą popularność wśród klientów.

Zastanawiałeś się, jak w nowoczesny i innowacyjny sposób zaprezentować swoją firmę? Wirtualny spacer to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Pozwala on na interaktywne poznanie wnętrza firmy i zobaczenie go z perspektywy klienta. Wirtualny spacer to doskonałe narzędzie dla hoteli, restauracji, salonów urody i innych firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki wirtualnym spacerom, klienci będą mogli poczuć się jakby byli na miejscu i poznać ofertę firmy, zanim jeszcze odwiedzą ją osobiście. Wirtualny spacer to także doskonałe narzędzie do pozycjonowania firmy w Internecie. Firma zwiększy swoją popularność i widoczność w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych usług wirtualnego spaceru i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz zwiększyć zainteresowanie swoją firmą.

Publikacja wirtualnego spaceru w technologii Matterport na wizytówce firmy klienta w Google Maps to doskonały sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Dzięki wirtualnemu spacerowi klienci mają możliwość interaktywnego poznania wnętrza firmy, co zwiększa ich zaangażowanie i pozytywne wrażenie. Matterport, jako technologia skanowania 3D, jest uważana przez Google za niezwykle dokładną i wiarygodną, dzięki czemu publikacja wirtualnego spaceru w tej technologii na wizytówce firmy klienta w Google Maps przynosi lepsze rezultaty i zwiększa widoczność firmy w wyszukiwarce. Klienci, którzy mają możliwość zobaczenia wnętrza firmy za pomocą wirtualnego spaceru, mają większe zaufanie do firmy i bardziej skłonni są do skorzystania z jej usług. Wirtualny spacer w technologii Matterport to także doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwala firmie wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać przewagę na rynku. Skorzystaj z naszych usług wirtualnego spaceru w technologii Matterport i przekonaj się, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie publikacja wirtualnego spaceru na wizytówce firmy klienta w Google Maps.

Google mocno zakorzeniło się we wszystkich dziedzinach życia – wszystko wyszukuje się w Google, a następnie miejsca znajdujące się w okolicy pokazywane są na w Google Maps. Tak samo robią i twoi klienci. Dlatego z informacjami zamieszczonymi w internecie należy postępować bardzo rozważnie i właściwie, w przeciwnym razie łatwo o uzyskanie efektu odwrotnego do oczekiwanego

Google przetworzy zapytanie użytkownika i pokaże najlepiej dopasowane wyniki, z tych znajdujących się w pobliżu. Aby Google wiedziało o istnieniu firmy w danej lokalizacji, musi ona posiadać wizytówkę w Google Maps. Informacje w Google Maps muszą się podobać Google.  Po wielu eksperymentach i analizie naszych danych opracowaliśmy własną technologię, która pozwala tworzyć i publikować materiały, które Google lubi bardziej. Algorytmy wyszukiwania działają tak, że najpierw są pokazywane wyniki, które Google uzna za wartościowe. Nasze rozwiązanie jest bardzo proste, ale składa się z kilku ważnych punktów, które sprawiają, że wyniki wyszukiwania w sieci są bardziej skuteczne. Modele 3D, wirtualne wycieczki, zdjęcia/filmy z drona i Google Maps są podstawą sukcesu.

Google Maps dla biznesu

Obecność zdjęć sferycznych, wirtualnych wycieczek, zdjęć i filmów na wizytówce firmy w Google Maps jest pozytywnie odbierana przez Google. Znajdujesz się wyżej w wynikach wyszukiwania niż konkurencja, która nie posiada takich materiałów i nie ma wizytówki w Google Maps.

Posiadanie wizytówki na Mapach Google pomaga znaleźć nowych klientów w usługach Google – to darmowa usługa od Google!

Aby uzyskać najlepsze wyniki naszych publikacji na Mapach Google, korzystamy ze sprzętu firmy Matterport, największego partnera biznesowego Google w USA. Ekosystem Matterport jest głęboko zintegrowany z Google Maps.

Nasza firma oferuje usługę wizytówki Google Moja Firma. Dzięki tej usłudze Twoja firma będzie widoczna na mapie Google, a także pojawi się w wynikach wyszukiwania. To świetny sposób na promocję Twojej działalności i pozyskanie nowych klientów.

Nasz specjalista pomoże Ci stworzyć profesjonalny wpis wizytówki, w którym zamieścisz takie informacje jak adres, telefon, godziny otwarcia, zdjęcia i opis działalności. Opinie od klientów pozytywnie wpłyną na wiarygodność Twojej firmy.

Korzyści z wizytówki Google Moja Firma to:

Osoby odwiedzające profil Twojej firmy będą mogły również przeczytać opinie dotychczasowych klientów lub dotrzeć do Twoich profili w mediach społecznościowych. A Ty w tym czasie będziesz mógł śledzić statystyki tych wizyt na bieżąco.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć profesjonalną wizytówkę Google Moja Firma.

Zdjęcia sferyczne i wirtualne spacery pozwalają poprawić wyniki

Przykład zdjęć sferycznych połączonych w wirtualną wycieczkę 3D poniżej:

Wirtualny spacer
Spacer
Spacer

Wysokiej jakości zdjęcia w wizytówce firmy przełożą się na pozytywne wrażenia użytkowników i mogą ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy. Wirtualne spacery pozwalają klientom zajrzeć do Twojej firmy z wyprzedzeniem i zwiększają jej widoczność w internecie. Umieszczenie wirtualnej wycieczki ze zdjęć sferycznych na wizytówce firmy w Google Maps zwiększa rozpoznawalność firmy i poprawia postrzeganie jej marki przez potencjalnych klientów. Zwiększa również odwiedzalność firmy i zaufanie klientów do niej. Ponadto wirtualna wycieczka może zapewnić klientom bardziej szczegółowy obraz budynku, co może poprawić ich wrażenia o firmie i zwiększyć szanse ich wyboru.

Największy portal nieruchomości w Niemczech, Immobilienscout24, zawiera ponad 16.000 ofert nieruchomości z wirtualnymi wycieczkami. Firma stwierdziła, że to wizualne narzędzie daje obecnie sprzedawcom średnio o 40% większe zainteresowanie ze strony potencjalnych nabywców.

Dzięki wirtualnej wycieczce 3D potencjalni klienci mogą sami przejść się po Twoim obiekcie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, co wygeneruje większe zaangażowanie i zainteresowanie.

Przyciągnij więcej klientów, dając im najbardziej kompletny obraz Twojego obiektu, odfiltrowując tych, którym obiekt może nie pasować, i przyciągając potencjalnych klientów, którzy są naprawdę zainteresowani Twoim obiektem.

Zobacz, jak Redfin wykorzystał Matterport do zwiększenia liczby wirtualnych wycieczek o 600% od początku pandemii COVID-19.

Oferujemy najbardziej przejrzyste, informacyjne i wciągające interakcje z klientami dla dzisiejszych nabywców i sprzedawców domów.

„Chodzi o to, co [klient] chce zobaczyć, a nie co ja chcę pokazać…”. – Matt Grander, Keller Williams Infinity

Dowiedz się, co klienci myślą o ofertach 3D

Ikona Widoczność

62% użytkowników preferuje wizytówki ze zdjęciami wnętrza sklepu.

Ikona Wirtualny spacer

Wizytówki ze zdjęciami i wirtualnym spacerem dwa razy częściej zwracają uwagę użytkowników.

Ikona Wizytówka

Wizytówki z kompletem informacji i zdjęć wzbudzają zaufanie i z większym o 78% prawdopodobieństwem będą postrzegane jako wiarygodne.

Ikona Firma

Średnio 41% wyszukiwań firmy w Mapach Google prowadzi do wizyty w sklepie.

Ikona Zachęć klienta do zakupu

Wizytówki zawierające zdjęcia i spacery w 29% przypadków zachęcają klientów do zakupu.

Czemu Matterport?

Tworzenie wirtualnych wycieczek 3D, zdjęć sferycznych odbywa się w ekosystemie Matterport, który integruje skanery, serwery i sztuczną inteligencję do przetwarzania powstałych danych. Wynikiem przetwarzania jest dokładny model 3D skanowanej przestrzeni.

Matterport zapewnia wiarygodność zeskanowanych informacji – nie ma możliwości zmiany koloru/lokalizacji/wymiarów, to po prostu niemożliwe. Dzięki temu, umieszczenie sferycznych fotografii na Google Maps odpowiada rzeczywistemu położeniu, czyli to, co dotyczy zeskanowanego sklepu znajduje się wewnątrz tego budynku, a nie jak często zdarza się u niektórych na sąsiedniej ulicy lub jeszcze dalej.

Korzystanie ze sprzętu Matterpoort obala mit, że doświadczenie całego dotychczasowego życia fotografa wpływa na wynik skanowania – z Matterportem wszystko jest realizowane za naciśnięciem jednego przycisku i wysokiej jakości skan jest gotowy.
W zależności od zadania i wymagań skanowania, wykorzystywane są skanery 3D oraz wysokiej rozdzielczości kamery 360º rekomendowane przez Matterport.

Zaufaj profesjonalnemu sprzętowi firmy Matterport. Matterport Pro 2 to najlepszy aparat pod względem rozdzielczości zdjęć – 134 megapiksele! Skanuje w pionie za pomocą 3 obiektywów jednocześnie.

Mapa Matterport

Matterport PRO-2: Wysokiej jakości przechwytywanie 3D z nieograniczonym drukowaniem zdjęć w wysokiej rozdzielczości 4K. Profesjonalna rozdzielczość zdjęć (134 megapiksele) i wysoka dokładność (3D). Świetnie skanuje przestrzeń o dowolnej wielkości. Idealny do domów, mieszkań, hoteli i budynków komercyjnych.

Za pomocą Matterport zeskanowano więcej wciągających wycieczek 3D niż za pomocą jakiegokolwiek innego rozwiązania.

Od 2011 r. firma Matterport udoskonaliła wciągające doświadczenie 3D dla każdego, od osób prywatnych po firmy z listy Fortune 500 znajdujące się w ponad 150 krajach. Firma Matterport pomogła setkom tysięcy klientów – i tysiącom ich klientów – przetworzyć miliardy obrazów w celu stworzenia milionów modeli.

Modele 3D

Do tworzenia modeli 3D, wirtualnych wycieczek dla Google Maps wykorzystujemy skanery 3D światowego lidera Matterport, które pozwalają na stworzenie idealnej cyfrowej kopii pojedynczego pomieszczenia lub ogromnego budynku.

skanowanie
Skanowanie
Skanowanie
Skanowanie

Powstałe modele 3D są wykorzystywane do publikacji w Google Maps, łącząc obraz z firmą i dokładną geolokalizacją obiektu w Google Maps. Publikacja wirtualnej wycieczki 3D na Google Maps jest bezbolesna, ponieważ Matterport jest partnerem biznesowym Google.

Dem skład budowlany
3D model Matterport
3D model Adamkiewicz Matterport
Adamkiewicz 3D model Matterport
thiesen_auto
3D model Matterport

Zamawiając skan 3D, otrzymujesz:

  1. Zdjęcia sferyczne / wirtualna wycieczka 3D / wideo / zdjęcie na Google Maps
  2. Model 3D (przykład, hosting Matterport)
  3. Plan 3D
  4. Zdjęcie HDR
  5. Film poglądowy
  6. Możliwość pomiaru i otrzymania rozmiaru dowolnego elementu modelu 3D

Dużą ilość przykładów można znaleźć na stronie Matterport  pod tym linkiem

Matterport zapewnia szeroki zakres usług i skraca czas produkcji dzięki rewolucyjnej platformie 3D firmy Matterport. Zeskanowane dane są przetwarzane na serwerach Matterport z wykorzystaniem sztucznej inteligencji – sieci neuronowej z głębokim uczeniem. Wynik staje się dostępny w ciągu maksymalnie 48 godzin.

BiuromiX SC . Pieczątki, wizytówki, usługi kserograficzne #shorts #radzymi #polska #wizytówki
Krótki film 60 sek
krótki film dla Youtube #shots
Krótki film 60 sek
DEM SC Skład materiałów budowlanych
Przykładowy film
Adamkiewicz Materiały Budowlane
Przykładowy film
Adamkiewicz Materiały Budowlane #shots
Przykładowy film

Dem SC. wizytówka Google Maps

Ujęcia z drona

Zdjęcia / filmy / zdjęcia sferyczne wykonywane są za pomocą dronów firmy DJI, światowego lidera w tej dziedzinie.

Twierdza Zegrze - Fort Beniaminów - panorama 360
Twierdza Zegrze – Fort Beniaminów – panorama 360
Wodnik. Ośrodek wypoczynkowy TKKF
Wodnik. Ośrodek wypoczynkowy TKKF panorama 360
INTERMARCHE RADZYMIN aleja Jana Pawła II 49B, 05-250 Radzymin
INTERMARCHE RADZYMIN – panorama 360
Hyperlapse

Ogromne ilości hipnotyzującego wideo wykonanego z dronów DJI dostępne na YouTube.

Ogromne ilości hipnotyzującego wideo

Ze względu na ograniczenia w UE dla dronów o wadze powyżej 250 gramów, wymagające zachowania zgodności w odległości co najmniej 150m od budynków, mamy flotę profesjonalnych dronów o wadze 249 gramów. Drony te wyposażone są w kamery o rozdzielczości 48 megapikseli, co pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć, a także filmów.

Loty nie mogą być realizowane w kilku przypadkach:

– w trudnych warunkach pogodowych (silny wiatr, opady deszczu, wyładowania atmosferyczne)
– w zakazanych strefach lotniczych lub w przypadku nieudzielenia zgody na lot przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej
– w przypadku wystąpienia przeszkód uniemożliwiających wykonanie bezpiecznego lotu

Czemu my?

Regularnie publikując sferyczne zdjęcia oraz filmy na Google Maps zauważyliśmy, że niektóre z nich są pokazywane przez Google kilka razy częściej niż bardzo podobne, opublikowane w tym samym czasie. Po wielu eksperymentach i analizie danych opracowaliśmy własną technologię tworzenia i publikowania treści, które Google lubi bardziej. Nie obiecujemy lawiny klientów jutro i nie opowiadamy innych bajek – sprawiamy, że promocja w sieci staje się bardziej skuteczna i konkurencyjna. Budujemy długofalową strategię promocji w internecie w oparciu o darmowe serwisy. Promocja poprzez płatne serwisy prowadzi do tego, że dopóki płacisz jesteś gdzieś na górze w wynikach (miejsce zależy od wielkości wpłaty), gdy przestajesz płacić – trudno Cię znaleźć.

Cennik

3D prezentacja(spacer) firmy w technologii Matterport, zawiera publikowanie na Google Maps – od 500 zł, 1 punkt skanowania w technologii Matterport 40 zł – npz. 20 punktów x 40 = 800 zł

Ujęcia z drona – 15-20 minut lotu drona – wideo 4K/zdjęcia 48 MPx/zdjęcia sferyczne – 250 zł

Wideo 4K – kamera SONY

Obróbka zdjęć

Obróbka wideo

Tak samo, według życzenia Klienta, robimy 3D wirtualny tour przy użyciu innych sferycznych kamer z wysoką rozdzielczością 11968 × 5984 Px = 72MPx.

Cena zależy od rozmiaru obiektu i objętości planowanych prac. Prosimy o kontakt mailowy, w celu przygotowania bezpłatnego kosztorysu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z ceny, jakości i czasu realizacji naszych usług.

Wszystkie ceny są podane informacyjnie netto i nie stanowią oferty handlowej. Im większa skala projektu/kontraktu, większa zlecona ilość zdjęć/filmów i większa skala dostarczonych produktów tym cena jednostkowa jest niższa.
Podane ceny dotyczą ceny minimalnej.

Kontakt

kom: +48 668 256 237

NIP: PL7773088466

Siedmiogrodzka 7 , 01-204 Warszawa (Wola)